Ons team

Met als duidelijke ambitie om de concurrentiekracht van de Limburgse maakindustrie te versterken staat het LIOF team industrie klaar voor de Limburgse ondernemers in de maakindustrie. Samen met u gaan we na op welke manier wij een bijdrage kunnen leveren aan de versterking van de concurrentiepositie van uw bedrijf en de provincie Limburg.


Bel of mail mij
  • Charles Mevis
  • +31 6 11 36 87 81
  • charles.mevis@liof.nl

Bel of mail mij
  • Marcel Hendriks
  • +31 6 25 00 11 39
  • marcel.hendriks@liof.nl

Bel of mail mij
  • Rene Kessen
  • +31 6 15 01 26 30
  • rene.kessen@liof.nl

Bel of mail mij
  • Ruud Nissen
  • +31 6 55 23 20 45
  • ruud.nissen@liof.nl

Bel of mail mij
  • Rob Pijpers
  • +31 6 46 97 81 53
  • rob.pijpers@liof.nl

Bel of mail mij
  • Paula Stammen
  • +3177 3 208 108
  • paula.stammen@liof.nl